За два роки кількість бідних українців подвоїлася, причому кожен четвертий економить на продуктах харчування, згідно з опитуванням Національного банку України (НБУ).
Nov 16, 2023
Згідно з опитуванням регулятора, якщо у 2021 році 12,2% українців економили на продуктах харчування, то у 2022 році цей показник зріс до 19,9%, а у 2023 році досяг 26,2%, що становить понад чверть населення.
Відсоток тих, кому вистачає на їжу, але потрібно економити або позичати гроші на одяг та взуття, спочатку збільшився, потім зменшився, але залишався незмінним протягом двох років.
Тим часом частка заможних людей, тих, хто може дозволити собі будь-які покупки, значно зросла з 0,5% до 1,7%.