Сотні протестувальників провели мітинг на Капітолійському пагорбі та увійшли до адміністративної будівлі Палати представників США, закликаючи адміністрацію Байдена забезпечити припинення вогню в секторі Газа.
Протестувальники були одягнені в чорні футболки з гаслами на кшталт «Євреї вимагають припинення вогню» та «Не нашим іменем», тримаючи плакати з написами «Припинення вогню» та «Нехай живе Газа».
За даними правоохоронних органів, протестувальники спочатку увійшли до будівлі легально, але їх попередили, що будь-які демонстрації всередині Конгресу заборонені. Однак демонстранти не зважили на попередження, і їх арештували.
За попередніми даними, було затримано близько 300 осіб, трьом протестувальникам висунуто звинувачення у нападі на правоохоронців.
Як повідомляє CBS, акцію за припинення вогню в секторі Газа організувала антиізраїльська група «Єврейський голос за мир».