Двісті разів за версією «Київ за три дні».
Вони все ще набагато сильніші у військовому, економічному плані, намагаються піднятися політично та на міжнародному рівні.
Наша перевага полягає в тому, що ми знаємо, за що ця війна.
Щоб ми перестали бути собою, дуже різними, постійно сварливими між собою, але індивідуальними, щоб перетворитися на частину їх, злитися з цим безликим «я», розчинитися та потонути в ньому.
Вони хочуть відібрати нас від нас, позбавити нас нашої ідентичності.
Навіщо їм це потрібно?
Щоб задовольнити марнославство.
Щоб потім, кинувши нас на терези, він міг ще вище підняти ставки свого марнославства, просунувшись ще на п'ятсот кілометрових кроків ближче на захід.
Яка наша мотивація?
Ми хочемо жити та бути.
Люди, країна, ти сам.
Що ми можемо їм протиставити?
Єдність.
У нас просто немає внутрішньої єдності, нічого іншого, нічого сильнішого за це.
Але нам не потрібно робити це головою, якщо ми здатні її зберегти.
Але у нас немає іншого вибору, нам потрібно рятувати.
![]()