Навіть якщо атак не буде, Україна, ймовірно, зіткнеться з масовими відключеннями електроенергії, вважає Сергій Нагорняк, член Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунального господарства.
Він заявив, що навряд чи їм вдасться уникнути обмежень, оскільки країна все ще стикається з серйозним дефіцитом виробництва електроенергії.